Služby

Nátěrové práce

Patří k nejčastěji prováděným činnostem v oboru výškových prací. Provádíme především nátěry fasád budov, střech, natěračské práce konstrukcí, ale také hydroizolační nátěry betonových ploch nebo postřiky fasád proti hmyzu.

Mytí a čištění

Je další často prováděnou činností. Jedná se především o mytí a čištění fasád tlakovou vodou, mytí oken výškových budov, ale i o čištění okapů a klempířských prvků nebo čištění konstrukcí před jejich dalšími opravami.

Řemeslné práce ve výškách

Ve výškách provádíme prakticky veškeré řemeslné práce, které je třeba provést na těžko dostupných místech. Drobné opravy lze provést z lana mnohem levněji, než s použitím lešení apod., leckde ani lešení postavit vůbec nelze.

Montáže a demontáže

Naši šikovní výškoví pracovníci si dokáží poradit se širokou škálou prací – montáž a demontáž vzduchotechniky, antén, reklam nebo instalace zábran proti holubům patří k běžným činnostem. Patří sem také postupné rozebírání komínů, které je ve srovnání s klasickým bouráním nesrovnatelně méně náročné na prostor okolo, ale hlavně je výrazně bezpečnější. Montáže systémů do okapů proti zamrzání tvoří samostatnou kapitolu naší nabídky.

Ochrana okapů před zamrzáním

Jako jedna z mála firem v České republice Vám můžeme nabídnout tuto novinku. Okapy zničené těžkým sněhem a ledem už budou minulostí.

Prořezávání a kácení stromů

Jedna z typických činností výškových pracovníků. Stromy, které nelze z důvodu nedostatku místa klasicky pokácet, naši pracovníci postupně po částech odřežou a jednotlivě spustí na laně, takže je na minimum sníženo riziko poškození okolí. Zkušení arboristé provedou prořez dle Vašeho přání, dovedeme se postarat i o dřevní odpad.

Odstraňování sněhu a rampouchů ze střech

V zimním období provádíme čištění a úklid střech od nahromaděného sněhu. Předejít případnému zranění osob a škodám na majetku padajícím sněhem a ledem se vyplatí.

Pořizování foto a videodokumentace ve výškách

Zajistíme Vám záběry z míst, která jsou jinak jen těžko dostupná. Zblízka uvidíte, v jakém stavu je např. konkrétní klempířský prvek, místo na střeše apod. Natočíme Vám video z kontroly stavu komína apod.

Laminování a nanášení antiabrazivních materiálů

Provádění oprav kompozitového potrubí pro průmysl a energetiku například v odsiřovacích absorbérech a na chemických aparátech.

Kontakt
Skroll s.r.o.
Lamačova 27/910
152 00 Praha 5

Telefon: 777 723 456
E-mail: info@skroll.cz
Nezávazný dotaz na cenu